Zomaar

Niet elke dag is er inspiratie voor een blog. Maar gelukkig is er dan altijd nog een archief. En daar is altijd wel wat te vinden.

wp-17789630279328659627368286335076

Vandaag ga ik terug naar mei 2019, naar Zakynthos om precies te zijn. Daar was ik met Leo en mijn schoonzus en zwager.

We luierden wat op het strand en we huurden een auto, waarmee we allerlei tochtjes maakten. En op één van die ritjes zag ik dit “pottentuintje”.

Vraag me niet waar precies, want dat kan ik niet meer achterhalen. Het is en blijft toch een leuk plaatje.

7 thoughts on “Zomaar

  1. Ja….al die sfeervolle pottentuintjes in Griekenland wat heb ik daar vaak met verliefde blik naar staan te kijken,en niet enkel potten,ook lege olijfolie blikken tot kookpotten doen dienst om planten of stekjes te laten groeien.Maar het allermooiste vind ik toch wel de oude pithari waar men vroeger de olijfolie of wijn in bewaarden,’n paar hier en daar met of zonder plant en de mediterraanse sfeer is gezet.

  2. Niks mis met een pottentuintje… Dat hebben we achter op ons terras ook.

  3. Geweldige foto! Dat is nog eens inspiratie voor een potten tuinierster als ik.

Comments are closed.