Poster

Van het kalenderblad van deze afgelopen maand ben ik niet zo enthousiast. Waarom? Nou ja, zo’n vakantiebestemming spreekt me niet erg aan.

Een reis naar de Faeröer eilanden trekt me totaal niet. Ik associeer dat met somber, regen, storm en kou.

Dat hoeft natuurlijk niet zo te zijn. Elke landstreek heeft zijn eigen charme, dus ook deze eilandengroep, ergens op de Atlantische oceaan tussen Denemarken, Schotland en IJsland. Met ruige begroeiing, rotsen en vogels, heel veel vogels.

En nou ik dat zo zit te tikken, bedenk ik me dat juist die vogels me wel interesseren.

Maar toch, nee, we gaan er niet heen. Ook al is er sinds kort een tunnel tussen de grootste plaatsen en is het gebied natuurlijk oneindig veel interessanter dan ik me achter m’n laptop kan voorstellen.

3 thoughts on “Poster

  1. Ik droom van dat soort noordelijke eilanden, als er hier een hittegolf is. Maar ik zal er wel nooit komen.

  2. Na onze reis langs de Noorse fjorden kan ik me beter voorstellen hoe mooi ook deze omgeving zal zijn. Maar ik associeer vakantie meestal met mediterraans licht en terrassen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.