We wilden er even een paar dagen tussenuit. Niet te ver, naar België misschien? En toen zag ik een berichtje over Lier. Nooit van gehoord, moest ook opzoeken waar het lag. Nou vlak bij de grens, we waren er zo.
Een kleine plaats, maar heel gezellig. Vrijwel alles is op loopafstand en er is beslist heel wat te zien. Het is de geboorteplaats van Felix Timmermans, er is een mooie klokkentoren met bijzondere uurwerken en een planetarium. Je kunt over de stadswal lopen en er is een begijnhof dat dateert uit de 14e eeuw.
En natuurlijk zijn er talloze terrassen, waar met gulle hand bier en andere dranken geserveerd worden. Het viel ons op dat elke biersoort een eigen glas heeft. En dat staat heel erg gezellig op de tafeltjes. En als oud-bierproever liet Leo zich natuurlijk diverse soorten goed smaken.
Er volgen nog meer blogjes over ons bezoek aan Lier, maar voorlopig een korte diashow als voorproefje.






Ik ben even aan het bijlezen hier.
Lekker op vakantie.
Veel plezier nog!!
Wij fietsten en logeerden er 2 jaar geleden en vonden het een pareltje. Leuk om bij jou foto’s vsn Lier te zien
Mooi stadje Els.
Wel van gehoord, maar nog nooit geweest. Ben benieuwd naar meer foto’s.
erg mooi,,vooral de schaapherder met kudde!
Heel fijne stad!
Lie(f)s.
Ook nog nooit van gehoord. Leuk dat we zo’n mooi stadje via jou te zien krijgen.
Felix Timmermans heb ik even moeten opzoeken, Mooie foto’s, het lijkt me een erg mooi stadje.
Niks leuker dan een nieuwe stad ontdekken! Ik wist trouwens ook niet waar Lier precies ligt. Ja in België, dat wel.