Maandag met muziek

Net als in voorgaande jaren begin ik de week met muziek. Met gezellige, vrolijke of sentimentele liedjes in het Nederlands of in andere talen.
Misschien herken je er een of zijn ze helemaal nieuw en fris. Het uitzoeken brengt mij veel plezier en ik hoop dat jij ze ook met genoegen beluisteren zal.

Nog een paar dagen is het Kerst, een feest met veel nadruk op eten. Wees voorbereid, kom alvast een beetje in beweging met dit nummer. De groep CoreoFitness MundoGuyivan danst op muziek van Marc Anthony πŸ˜‰ πŸ˜‰ πŸ˜‰

Als de clip niet opent, dit is de link

4 thoughts on “Maandag met muziek

  1. Pingback: Favorieten | KnutzEls

  2. Heb zittend wat meegedanst want gewoon dansen dat gaat met de ben helaas niet meer. Wens je hierbij gezellige dagen toe en al hoor je mij niet zo vaak, ik lees wel je posten hoor. Soms te druk met andere dingen die me ook omringen. Groetjes, Tine

Comments are closed.