Maandag met muziek

Net als in voorgaande jaren begin ik de week met muziek. Met gezellige, vrolijke of sentimentele liedjes in het Nederlands of in andere talen.
Misschien herken je er een of zijn ze helemaal nieuw en fris. Het uitzoeken brengt mij veel plezier en ik hoop dat jij ze ook met genoegen beluisteren zal.

Onmiskenbaar muziek in de trant van Django Reinhardt en Stéphane Grapelli, Hot club de France. Nu spelen Bucky Pizzarelli & Pearl Django: I’ll see you in my dreams.

Als de clip niet start, dit is de link

5 thoughts on “Maandag met muziek

  1. Mijn vader hield erg van de muziek van Django Reinhardt en Stéphane Grapelli, en mijn moeder werd er nerveus van, ik kan haar geen ongelijk geven. Toch hebben we op zijn crematie een stuk van hen in de bijeenkomst verwerkt. Het was fijn om te horen

Comments are closed.