Parkeren in de Leidse binnenstad. Dat is een crime en eigenlijk moet je daar niet aan beginnen. Maar als je niet met de trein of bus kunt reizen?

Er zijn natuurlijk grote parkeer-plaatsen, onder andere op de Haagweg. Ook wij hebben de auto daar wel eens geparkeerd. Dat is een prima plek en op loopafstand van het centrum. Maar ook dan geldt, alleen voor mensen die goed ter been zijn.
Maar al sinds 1995 heeft men daar een prachtige oplossing voor bedacht. Er staat een busje voor je klaar en dat brengt je naar elk adres in Leiden. En als je wilt, haalt je later ook weer op. Helemaal gratis!!
Geloof je het niet, klik hier om het artikel van Radio West te lezen.
Het vervoer wordt betaald uit de parkeeropbrengsten, want ja, daar moet je natuurlijk wel voor betalen. Maar ik vind dit een prima oplossing, die navolging verdient.

Wat geweldig!
Er is hier in de Deventer binnenstad een tijdje een centrumbus geweest, gerund door vrijwilligers. Zo kon je vanaf het station een rondje binnenstad doen en overal uitstappen en weer instappen. Reuze handig voor mensen die slecht ter been zijn en naar het gemeentehuis moesten voor het een of ander. Helaas werd er te weinig gebruikt van gemaakt en is ie opgeheven.
Ik heb het hele artikel zitten lezen, geweldig, wij gaan er zeker gebruik van maken, ik wist het niet.
Net als op Schiphol.
Ik las hier eerder iets over.
Een pracht oplossing!
Op meer plaatsen zou dit wellicht ook werken.
Vriendelijke groet,
Ik heb daar ook gebruik van gemaakt op de keren dat ik in Leiden was. Super service. Dat mogen ze op meer plaatsen gaan doen.
Wat een luxe!
Lie(f)s.
wat een goede tip is dat!
Ja dat is mooi. Ik heb er ooit eens gebruik van gemaakt, maar tegenwoordig gaan wij met de trein
Nou zeg, zeker een goed initiatief. Ik ga het onthouden, echt iets voor mij deze service.