
Mieke organiseerde een ATC-ruil waar ik graag aan mee deed.
Ik zocht in mijn voorraad plaatjes en restjes papier en maakte een dubbele set. Niet twee maal dezelfde ATC, maar wel telkens min of meer gelijke plaatjes.
Drie ervan stuurde ik op naar Mieke en zij verdeelde de kaartjes weer over de andere deelneemsters.
En zo kreeg ik vorige week vier mooie kaartjes, van Toos, Bep, Anneke en natuurlijk ook van Mieke. Die ook nog een mooie zelfgemaakte kaart meestuurde. En nou kijken bij wie mijn kaartjes terecht zijn gekomen.
Het is altijd leuk om iets te maken en te versturen. Dus bij een volgende ruil doe ik vast weer mee.
Jij hebt ook een aantal mooie gekregen Els, leuk om te zien overal. Alleen zijn er ook een aantal dames die meedoen en geen blog hebben, maar ook geen mail sturen dat ze iets van je jou ontvangen hebben. Dus ik hoop dat je de jouwe nog ergens tegen gaat komen. Van mij is eentje zichtbaar geworden.
Oh, wat zijn het leuke kaartjes. Het is inderdaad een mooie ruil
Die van Mieke haal ik er zo uit. Leuk hoor al die creativiteit van iedereen.
Je kreeg leuke kaartjes Els
En je bent een tijdje creatief bezig…
Ik ben het helemaal met je eens. Het was erg leuk om mee te doen.